SCULPTRA®

SCULPTRA® jest syntetycznym materiałem mającym skład identyczny jak kwas mlekowy produkowany przez nasze mięśnie podczas wysiłku. Jest to wypełniacz początkowo używany do wypełniania dużych ubytków masy mięśniowej twarzy u osób chorych na AIDS. Stopniowo zaczęto SCULPTRA® używać do regularnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

W medycynie estetycznej SCULPTRA® używa się w celu poprawy wyglądu skóry, szczególnie w przypadkach dużych ubytków tkanki podskórnej takich jak: zapadnięte policzki, zapadnięty podbródek, wklęsłe oczodoły, głębokie zmarszczki nosowo-wargowe i inne zmarszczki mimiczne twarzy. SCULPTRA® jest stosowana również do odmłodzenia ścieńczonej skóry dłoni.

Zabiegom przy pomocy SCULPTRA® może się poddać każdy, ale najlepsze rezultaty uzyskuje się u osób w przedziale wiekowym pomiędzy 35 a 60 rokiem życia. SCULPTRA® wstrzykiwana jest cienką igłą we wcześniej określone miejsca. Jeżeli ubytek lub zmarszczka są niewielkie wystarczy krem znieczulający lub ochłodzenie miejsca przed zastrzykiem. W wypadku większych zabiegów stosuje się znieczulenie miejscowe. Zabieg trwa w zależności od wielkości i rozległości wypełnień od 15 do 30 minut.

Bardzo naturalny efekt końcowy jest widoczny po 6-8 tygodniach i polega na stopniowej odbudowie własnego kolagenu. Zabieg można powtórzyć nawet kilkakrotnie aż do osiągnięcia optymalnego rezultatu, który utrzymuje się ponad 2 lata.

Zadzwoń: 973-773-7730, lub wyślij e-maila wypełniając poniższy formularz.

Skorzystaj z kuponów w POLISH PAGES - Polonijnej Książce >>>Impreza Walentynkowa 2019 w New Jersey - Botox Party 15.02.2019 Zapraszam do Garfield, Panie i Panów, na specjalny wieczór walentynkowy: BOTOX PARTY - poświęcony urodzie i dobremu samopoczuciu, w nowo otwartej Klinice Medycyny Estetycznej Read More Happy Holidays! 16.12.2018 Read More Botox na nadmierną potliwość 30.05.2018 Zwiększone wydzielanie potu częściej dotyczy kobiet niż mężczyzn. Choroba może mieć podłoże genetyczne, może też byś wywołana przez inne czynniki tj. pikantne potrawy, alkohol, papierosy, stres, itp. Read More Skuteczne zabiegi z Botoxu. Nie tylko na zmarszczki! 30.04.2018 Każda z nas chce być piękna i wiecznie młoda, dlatego też wydajemy setki dolarów na różnego rodzaju kremy, które niestety nie działają tak cudownie jak pokazują to reklamy. Różnego rodzaju peelingi złuszczające do twarzy, pomimo cudownych receptur, także nie zapewniają takich efektów, jakich większość z nas oczekuje. Dlatego też coraz większym powodzeniem cieszą się zabiegi z Botoxu®. Wstrzykiwanie Botoxu® daje natychmiastowy efekt! Read More Naturalne odmłodzenie - kwas hialuronowy 26.02.2018 Kwas hialuronowy jest powszechnie nazywany "eliksirem młodości" z powodu szerokiego zastosowania w kosmetyce. Jednak kwas hialuronowy jest stosowany również w medycynie w celu leczenia wielu chorób m.in. nowotworowych, reumatoidalnego zapalenia stawów, chorób wątroby i oczu. Read More Gładko i bez zmarszczek - peeling chemiczny 17.10.2017 Regularne złuszczanie, to warunek utrzymania nie tylko pięknej, ale także zdrowej i młodej cery. Złuszczanie potrzebne jest w każdym wieku, bo zaspokaja różne potrzeby naszej skóry: odblokowywuje pory, pomaga utrzymać promienną cerę, redukuje zmarszczki i likwiduje posłoneczne przebarwienia. Read More
BOTOX
RESTYLANE
SCULPTRA
KYBELLA