SILIKON™

SILIKON™ jest sterylną, zawiesistą cieczą. Może występować w postaci płynnej lub żelu. SILIKON™ jest nietoksyczny, nie powoduje alergii i jest odporny na biodegradację.

SILIKON™ produkowany wyłącznie do stosowania w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej służy m.in.do modelowania twarzy i leczenia powstających zmarszczek, blizn i innych uszkodzeń skóry.

SILIKON™ aplikuje się przy użyciu cienkiej strzykawki w drodze podskórnego zastrzyku. Niewielkie ilości zostają wstrzyknięte w tkankę podskórną wzdłuż zmarszczki. W zależności od gęstości preparatu, miejsca i techniki, „czas działania” obejmuje od roku do kilku lat dlatego że SILIKON™ wchłania się wolno i jest wolno rozkładany przez system odpornościowy organizmu. Stosowanie SILIKON™-u po długim okresie badań okazało się bezpieczne. Oczywiście nie da się zatrzymać procesu starzenia, tak więc w pobliżu leczonych miejsc mogą pojawić się nowe zmarszczki.

SILIKON™ świetnie nadaje się do leczenia zmarszczek w różnych miejscach twarzy. Wspaniałe rezultaty osiągane są w leczeniu fałd nosowo-wargowych, zmarszczek nad i pod ustami, zmarszczek pionowych na policzkach i wokół kącików ust. Wypełnianie SILIKON™-em ust również daje wspaniałe rezultaty.
W życiu codziennym SILIKON™ spotykamy w licznych kosmetykach, mydłach, dezodorantach, samoopalaczach a nawet w gumie do żucia.

Zadzwoń: 973-773-7730, lub wyślij e-maila wypełniając poniższy formularz.

Skorzystaj z kuponów w POLISH PAGES - Polonijnej Książce >>>Impreza Walentynkowa 2019 w New Jersey - Botox Party 15.02.2019 Zapraszam do Garfield, Panie i Panów, na specjalny wieczór walentynkowy: BOTOX PARTY - poświęcony urodzie i dobremu samopoczuciu, w nowo otwartej Klinice Medycyny Estetycznej Read More Happy Holidays! 16.12.2018 Read More Botox na nadmierną potliwość 30.05.2018 Zwiększone wydzielanie potu częściej dotyczy kobiet niż mężczyzn. Choroba może mieć podłoże genetyczne, może też byś wywołana przez inne czynniki tj. pikantne potrawy, alkohol, papierosy, stres, itp. Read More Skuteczne zabiegi z Botoxu. Nie tylko na zmarszczki! 30.04.2018 Każda z nas chce być piękna i wiecznie młoda, dlatego też wydajemy setki dolarów na różnego rodzaju kremy, które niestety nie działają tak cudownie jak pokazują to reklamy. Różnego rodzaju peelingi złuszczające do twarzy, pomimo cudownych receptur, także nie zapewniają takich efektów, jakich większość z nas oczekuje. Dlatego też coraz większym powodzeniem cieszą się zabiegi z Botoxu®. Wstrzykiwanie Botoxu® daje natychmiastowy efekt! Read More Naturalne odmłodzenie - kwas hialuronowy 26.02.2018 Kwas hialuronowy jest powszechnie nazywany "eliksirem młodości" z powodu szerokiego zastosowania w kosmetyce. Jednak kwas hialuronowy jest stosowany również w medycynie w celu leczenia wielu chorób m.in. nowotworowych, reumatoidalnego zapalenia stawów, chorób wątroby i oczu. Read More Gładko i bez zmarszczek - peeling chemiczny 17.10.2017 Regularne złuszczanie, to warunek utrzymania nie tylko pięknej, ale także zdrowej i młodej cery. Złuszczanie potrzebne jest w każdym wieku, bo zaspokaja różne potrzeby naszej skóry: odblokowywuje pory, pomaga utrzymać promienną cerę, redukuje zmarszczki i likwiduje posłoneczne przebarwienia. Read More
BOTOX
RESTYLANE
SCULPTRA
KYBELLA