WYCIĘCIA CHIRURGICZNE

Wycięciami chirurgicznymi najczęściej usuwamy wszelkie zmiany skórne, które w sposób bezpośredni lub pośredni powodują nieestetyczny wygląd, dyskomfort lub zagrożenie niekontrolowanego rozprzestrzeniania się zmian chorobowych.

  • WŁÓKNIAK - łagodny nowotwór wywodzący się z elementów tkanki łącznej skóry właściwej. Występuje jako pojedynczy guzek o zróżnicowanym zabarwieniu od czerwonego do brunatnego, o gładkiej lub szorstkiej powierzchni i jest przesuwalny względem podłoża. Powstaje zazwyczaj w wyniku drobnych urazów i zadrapań. Często spotyka się włókniaki starcze nitkowate występujące na szyi, karku i w okolicy pach. Włókniaki zazwyczaj nie wymagają leczenia. Jeżeli są przyczyną dyskomfortu można je usunąć laserem lub poprzez wycięcie chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym.
  • KASZAK - jest to powoli rosnący w obrębie skóry łagodny guz o charakterze torbieli wypełniony masami rogowymi i łojowymi. Kaszaki mają kształt kulistego, przesuwalnego względem podłoża niebolesnego guzka. Kaszak często ulega powiększeniu przyjmując białe lub żółte zabarwienie. Występują głównie na twarzy, karku i klatce piersiowej. Czasami też na owłosionej skórze głowy. Kaszaki usuwa się chirurgicznie w znieczuleniu miejscowym. Usunięty wraz z torebką kaszak nie odrasta.
  • TŁUSZCZAK - jest to łagodny nowotwór wywodzący się z elementów tkanki łącznej skóry właściwej. Tłuszczaki występują najczęściej jako miękkie, pojedyncze lub mnogie podskórne guzki, pokryte prawidłową skórą, przesuwalne względem podłoża. Usytuowane są głównie na tułowiu, karku, pośladkach, przedramionach i ramionach. Usuwa się je chirurgicznie.
  • BRODAWKI POSPOLITE (kurzajki). Wśród wirusowych chorób skóry najczęściej spotykane są brodawki. Są one łagodnym rozrostem skóry i śluzówki wywołane ludzkim wirusem brodawczakowatym. Brodawki najczęściej występują na skórze rąk, stóp i w okolicy narządów płciowych. Miejscowe leczenie maściami jest mało skuteczne. Leczenie brodawek pospolitych laserem jest najskuteczniejszą metodą obecnie stosowaną. Najczęściej wystarcza jeden zabieg, który jest prosty, szybki i bezbolesny, bo wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Laser precyzyjnie usuwa chorą tkankę, co powoduje szybkie i prawidłowe gojenie i daje dobry efekt kosmetyczny. Skuteczną metodą niszczenia brodawek jest również cryoterapia czyli zamrażanie. Niszcząc wirusy brodawki niska temperatury powoduje ich obumarcie i zniszczenie.

Zadzwoń: 973-773-7730, lub wyślij e-maila wypełniając poniższy formularz.

Skorzystaj z kuponów w POLISH PAGES - Polonijnej Książce >>>Impreza Walentynkowa 2019 w New Jersey - Botox Party 15.02.2019 Zapraszam do Garfield, Panie i Panów, na specjalny wieczór walentynkowy: BOTOX PARTY - poświęcony urodzie i dobremu samopoczuciu, w nowo otwartej Klinice Medycyny Estetycznej Read More Happy Holidays! 16.12.2018 Read More Botox na nadmierną potliwość 30.05.2018 Zwiększone wydzielanie potu częściej dotyczy kobiet niż mężczyzn. Choroba może mieć podłoże genetyczne, może też byś wywołana przez inne czynniki tj. pikantne potrawy, alkohol, papierosy, stres, itp. Read More Skuteczne zabiegi z Botoxu. Nie tylko na zmarszczki! 30.04.2018 Każda z nas chce być piękna i wiecznie młoda, dlatego też wydajemy setki dolarów na różnego rodzaju kremy, które niestety nie działają tak cudownie jak pokazują to reklamy. Różnego rodzaju peelingi złuszczające do twarzy, pomimo cudownych receptur, także nie zapewniają takich efektów, jakich większość z nas oczekuje. Dlatego też coraz większym powodzeniem cieszą się zabiegi z Botoxu®. Wstrzykiwanie Botoxu® daje natychmiastowy efekt! Read More Naturalne odmłodzenie - kwas hialuronowy 26.02.2018 Kwas hialuronowy jest powszechnie nazywany "eliksirem młodości" z powodu szerokiego zastosowania w kosmetyce. Jednak kwas hialuronowy jest stosowany również w medycynie w celu leczenia wielu chorób m.in. nowotworowych, reumatoidalnego zapalenia stawów, chorób wątroby i oczu. Read More Gładko i bez zmarszczek - peeling chemiczny 17.10.2017 Regularne złuszczanie, to warunek utrzymania nie tylko pięknej, ale także zdrowej i młodej cery. Złuszczanie potrzebne jest w każdym wieku, bo zaspokaja różne potrzeby naszej skóry: odblokowywuje pory, pomaga utrzymać promienną cerę, redukuje zmarszczki i likwiduje posłoneczne przebarwienia. Read More
BOTOX
RESTYLANE
SCULPTRA
KYBELLA