15.02.19
Impreza Walentynkowa 2019 w New Jersey - Botox Party
Zapraszam do Garfield, Panie i Panów, na specjalny wieczór walentynkowy: BOTOX PARTY - poświęcony urodzie i dobremu samopoczuciu, w nowo otwartej Klinice Medycyny Estetycznej More»

O NAS

Medycyna Estetyczna

Poszukiwanie sposobu na zachowanie młodego wyglądu nie jest zjawiskiem nowym. Obecnie młodość i uroda stały się samoistną wartością. Moda na atrakcyjność i długowieczność zdobywa coraz więcej zwolenników chcących skorzystać z jej oferty.

Postęp medycyny pozwolił na skuteczną walkę z oznakami starzenia i wydłużył życie o kilkadziesiąt lat. Zaledwie ćwierć wieku temu kobiety, które chciały poprawić swój wygląd mogły zwrócić się o pomoc albo do kosmetyczek, albo do chirurgów plastycznych. Brakowało opcji pośredniej, czyli metod odmładzania głębiej i skuteczniej działających niż zabiegi kosmetyczne, a mniej inwazyjnych niż operacje plastyczne. Medycyna estetyczna wyszła naprzeciw tym potrzebom i dlatego stała się taka modna. To co kiedyś było drogie i niedostępne, dzisiaj znajduje powszechne zastosowanie.

Medycyna estetyczna oferuje nieinwazyjne zabiegi odmładzające dostępne dla każdego. Wiele osób uważa, że jedynie ludzie wyglądający zdrowo i młodo mogą odnieść sukces zawodowy i prywatny. Zmarszczki i zniszczona skóra nie pasują do współczesnego wizerunku ludzi sukcesu. A przecież zmarszczki są nieuniknione. Zaczynają pojawiać się w różnym wieku. Zależy to między innymi od uwarunkowań genetycznych, nadmiernego opalania, zanieczyszczenia środowiska naturalnego i palenia papierosów. Ale zmarszczki to nie tylko problem kosmetyczny i estetyczny.

Dla wielu osób starzenie się powoduje dyskomfort, który rzutuje na ich psychikę. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na informacje o możliwości skorzystania ze środków jakimi obecnie dysponuje medycyna estetyczna, na bazie dziesięcioletnich doświadczeń w tej dziedzinie opracowano materiał, który pomoże Państwu bliżej zapoznać się z najczęściej wykonywanymi zabiegami ich przebiegiem i skutecznością. Wiedza zawarta w tym opracowaniu pozwoli Państwu świadomie wybrać najlepszy sposób bezoperacyjnego odmłodzenia się lub poprawienia urody.

Dr Nasiek

Od 1991 roku przebywa w Stanach Zjednoczonych. Po uzyskaniu specjalizacji z zakresu Medycyny Anty-Aging rozpoczął praktykę w dziedzinie medycyny estetycznej.

Dr Nasiek jest założycielem i dyrektorem medycznym pierwszej polonijnej kliniki medycyny estetycznej w USA - Aesthetic Medicine. Klinika Dr. Nasieka obchodzi 17-cio lecie swojej działalności w roku 2016. Dr Nasiek jest znany Polonii w New Jersey i Nowym Jorku jako wykładowca i prelegent prowadzący liczne kursy i seminaria z zakresu medycyny estetycznej.

Impreza Walentynkowa 2019 w New Jersey - Botox Party 15.02.2019 Zapraszam do Garfield, Panie i Panów, na specjalny wieczór walentynkowy: BOTOX PARTY - poświęcony urodzie i dobremu samopoczuciu, w nowo otwartej Klinice Medycyny Estetycznej Read More Happy Holidays! 16.12.2018 Read More Botox na nadmierną potliwość 30.05.2018 Zwiększone wydzielanie potu częściej dotyczy kobiet niż mężczyzn. Choroba może mieć podłoże genetyczne, może też byś wywołana przez inne czynniki tj. pikantne potrawy, alkohol, papierosy, stres, itp. Read More Skuteczne zabiegi z Botoxu. Nie tylko na zmarszczki! 30.04.2018 Każda z nas chce być piękna i wiecznie młoda, dlatego też wydajemy setki dolarów na różnego rodzaju kremy, które niestety nie działają tak cudownie jak pokazują to reklamy. Różnego rodzaju peelingi złuszczające do twarzy, pomimo cudownych receptur, także nie zapewniają takich efektów, jakich większość z nas oczekuje. Dlatego też coraz większym powodzeniem cieszą się zabiegi z Botoxu®. Wstrzykiwanie Botoxu® daje natychmiastowy efekt! Read More Naturalne odmłodzenie - kwas hialuronowy 26.02.2018 Kwas hialuronowy jest powszechnie nazywany "eliksirem młodości" z powodu szerokiego zastosowania w kosmetyce. Jednak kwas hialuronowy jest stosowany również w medycynie w celu leczenia wielu chorób m.in. nowotworowych, reumatoidalnego zapalenia stawów, chorób wątroby i oczu. Read More Gładko i bez zmarszczek - peeling chemiczny 17.10.2017 Regularne złuszczanie, to warunek utrzymania nie tylko pięknej, ale także zdrowej i młodej cery. Złuszczanie potrzebne jest w każdym wieku, bo zaspokaja różne potrzeby naszej skóry: odblokowywuje pory, pomaga utrzymać promienną cerę, redukuje zmarszczki i likwiduje posłoneczne przebarwienia. Read More
BOTOX
RESTYLANE
SCULPTRA
KYBELLA