RESTYLAN® Zmarszczki nosowo-wargowe

Starzenie się twarzy polega nie tylko na pojawieniu się zmarszczek, ale także na zmianie jej rysów. Skóra traci elastyczność, co w połączeniu z grawitacją powoduje „zwisanie” twarzy ku dołowi. Do zmian zniekształcających owal twarzy należą m.in. zmarszczki nosowo-wargowe. Przywrócenie twarzy dawnej harmonii jest możliwe dzięki zastrzykom z Restylan®-u.

Przed rozpoczęciem zabiegu lekarz w konsultacji z pacjentem decyduje o ewentualnym zastosowaniu znieczulenia miejscowego lub kremu znieczulającego.

Kwas hialuronowy wstrzykiwany jest cienką igłą w skórę. Preparat jest elastyczny, miękki i ma jednorodną konsystencję identyczną z tkanką pacjenta. Dzięki temu jest niewidoczny i niewyczuwalny. Aby go rozprowadzić, dodatkowo wykonuje się delikatny masaż.

Restylan® wypełnia zmarszczkę dając naturalny efekt.

Rezultaty są natychmiastowe i utrzymują się 6-12 miesięcy lub dłużej. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może powrócić do normalnych zajęć. Wchłaniający się wypełniacz zapewnia doskonałe nawilżanie okolicznych tkanek dając tym samym efekt wypoczętej i zdrowej skóry. Czasami po zabiegu pojawiają się niewielkie siniaki, ale można je zamaskować makijażem korekcyjnym.
Przeciwwskazania do zabiegu są względne i dotyczą okresu ciąży i karmienia piersią, stanów zapalnych skóry w miejscu proponowanego zabiegu, niewyrównanych chorób systemowych.Impreza Walentynkowa 2019 w New Jersey - Botox Party 15.02.2019 Zapraszam do Garfield, Panie i Panów, na specjalny wieczór walentynkowy: BOTOX PARTY - poświęcony urodzie i dobremu samopoczuciu, w nowo otwartej Klinice Medycyny Estetycznej Read More Happy Holidays! 16.12.2018 Read More Botox na nadmierną potliwość 30.05.2018 Zwiększone wydzielanie potu częściej dotyczy kobiet niż mężczyzn. Choroba może mieć podłoże genetyczne, może też byś wywołana przez inne czynniki tj. pikantne potrawy, alkohol, papierosy, stres, itp. Read More Skuteczne zabiegi z Botoxu. Nie tylko na zmarszczki! 30.04.2018 Każda z nas chce być piękna i wiecznie młoda, dlatego też wydajemy setki dolarów na różnego rodzaju kremy, które niestety nie działają tak cudownie jak pokazują to reklamy. Różnego rodzaju peelingi złuszczające do twarzy, pomimo cudownych receptur, także nie zapewniają takich efektów, jakich większość z nas oczekuje. Dlatego też coraz większym powodzeniem cieszą się zabiegi z Botoxu®. Wstrzykiwanie Botoxu® daje natychmiastowy efekt! Read More Naturalne odmłodzenie - kwas hialuronowy 26.02.2018 Kwas hialuronowy jest powszechnie nazywany "eliksirem młodości" z powodu szerokiego zastosowania w kosmetyce. Jednak kwas hialuronowy jest stosowany również w medycynie w celu leczenia wielu chorób m.in. nowotworowych, reumatoidalnego zapalenia stawów, chorób wątroby i oczu. Read More Gładko i bez zmarszczek - peeling chemiczny 17.10.2017 Regularne złuszczanie, to warunek utrzymania nie tylko pięknej, ale także zdrowej i młodej cery. Złuszczanie potrzebne jest w każdym wieku, bo zaspokaja różne potrzeby naszej skóry: odblokowywuje pory, pomaga utrzymać promienną cerę, redukuje zmarszczki i likwiduje posłoneczne przebarwienia. Read More
BOTOX
RESTYLANE
SCULPTRA
KYBELLA